Ładowanie...

Edukacja | E-learning

Wchodzimy w erę edukacji zdalnej

Współczesna edukacja z powodzeniem wykorzystuje technologie cyfrowe, dzięki czemu nauka staje się coraz ciekawsza, a przekaz coraz bogatszy, przy czym dostęp do niego możliwy jest z dowolnego miejsca, o dowolnej porze i z wykorzystaniem dowolnego urządzenia. Dlatego też skutecznie zrealizowany projekt edukacyjny musi spełniać cały szereg wymogów technicznych, gwarantujących nie tylko niezawodność systemu, szybkość jego działania czy dostępność na dowolnej platformie, lecz także pełne bezpieczeństwo przekazywanych informacji i wymienianych danych.

Najpierw technologia!

Dostępne technologie umożliwiają wzbogacenie materiału szkoleniowego interaktywnymi formami przekazu, uatrakcyjniającymi naukę oraz zwiększającymi jej efektywność. Dzięki nim możliwa jest także implementacja środowiska symulującego rzeczywiste rozwiązania korporacyjne, które pozwala na realizację interaktywnych ćwiczeń w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Umiejętne wkomponowane elementów gry i rywalizacji czy udostępnienie forum wymiany wiedzy i doświadczeń to tylko najprostsze przykłady działań mających na celu wzbogacenie procesu edukacyjnego. Nasze rozwiązania umożliwiają realizację oddzielnych, w pełni zindywidualizowanych ścieżek dydaktycznych i rozwojowych oraz równoległą organizację wielu kursów i treningów. Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu tłumaczeń automatycznych wdrożone portale szkoleniowe mogą zaś cechować się pełną wielojęzycznością.

Z pasją budujemy nasze rozwiązania, zaprojektowane na potrzeby najśmielszych innowacyjnych projektów. Dzięki swojemu nowatorstwu często wyznaczają one na rynku zupełnie nowe standardy.

Zrealizujmy Wasze pomysły!

Pomożemy Wam zbudować systemy szkoleniowe, tworząc dla Was:

  • programy edukacyjne wspierające nowatorskie rozwiązania dydaktyczne
  • systemy e-learningowe wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne
  • rozwiązania oparte o metody symulacyjne, pomagające w modelowaniu i przedstawianiu złożonych procesów z danej dziedziny, które umożliwiają efektywny, interaktywny trening w warunkach zbliżonych do rzeczywistości
  • portale internetowe wspierające inicjatywy i projekty edukacyjne
  • portale wymiany wiedzy i doświadczeń
  • cyfrowe źródła informacji oraz bazy wiedzy
Translator<br/><small>zbudowany na sieciach neuronowych</small> Nasz translator