Ładowanie...

Kill Bill

O projekcie

Klient:Entellico Sp. z o.o.
Zakres prac:System optymalizacji rachunków telefonicznych
Rok wdrożenia:2011

Zakres prac

KillBill to system doradczy, który na podstawie analizy rachunku telefonicznego użytkownika doradza podpisanie umowy z takim operatorem sieci komórkowej, że opłaty zostaną zminimalizowane. Użytkownik systemu poddaje swój szczegółowy rachunek telefoniczny analizie systemu komputerowego. System porównuje możliwości oferowane przez konkurujących operatorów sieci komórkowych i proponuje użytkownikowi podpisanie umowy z tym operatorem, który oferuje najkorzystniejsze warunki z punktu widzenia potrzeb użytkownika.

Opis problemu

Firma Entellico Sp. z o.o. została założona z myślą o wprowadzenie w życie pomysłu na optymalizację rachunków telefonicznych. Kluczową funkcjonalnością systemu jest automatyczna analiza rachunku telefonicznego. To zadanie zostało przekazane do realizacji naszej firmie.

Złożoność tego zadania, wykonywanego w roku 2011, można zobrazować następująco: Gdyby system Rankomat, służący do wyboru najbardziej korzystnego ubezpieczyciela, dokonywał optymalizacji wydatków klienta wyłącznie na podstawie automatycznej analizy jego polisy ubezpieczeniowej, to byłby odpowiednikiem systemu KillBill.

Korzyści

  • optymalizacja rachunków telefonicznych
  • opracowanie innowacyjnych algorytmów automatycznej analizy dokumentów

Jeśli dążysz do optymalizacji swoich wydatków, to automatyczna analiza odpowiednich dokumentów może okazać się w tym bardzo pomocna. Porozmawiajmy o tym.

Kill Bill

Technologie

  • Java
  • Javascript
  • CSS
Translator<br/><small>zbudowany na sieciach neuronowych</small> Nasz translator